Emailadressen van het personeel

Carolien Euser-Heesemans ceuser@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 1-2a CD1603
Jolanda Kodde- Rosendahl jkodde@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 1-2a CD1604

 

Cecilia Van Dongen Leerkracht groep 1-2a  

 

 

Hildegard Tawfik-Van Leen htawfik@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 1-2b  

CD1601

 

 

Malou Meijboom mmeijboom@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 1-2c  

 

 

Ulrike Schreuder-Arts uschreuder@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 1-2c  CD1605
Marion Schaay mschaay@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 3  CD1612
Sigrid Jense sjense@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 3  CD1611
Jopie Platzbeecker- Machgeels jplatzbeecker@prisma-scholen.nl Remedial Teacher  CD1608
Mirjam Chamuleau mchamuleau@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 4  CD1614
Vivian Clement vclement@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 5-6a  CD1609
Joyce Van van Queckelberghe jvanquekelberghe@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 5-6a en 5-6b  CD1615
Ellen De Witte-Machielse edewitte@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 5-6b  

 

Carolina Simpelaar-de Jonge csimpelaar@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 7  

 

Linda Bleijenbergh-van Oppen lbleijenbergh@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 7  CD1616
Harold Vermeulen hvermeulen@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 8  

 

Luc Van den Hemel lvandenhemel@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 8 Foto gezicht Luc

 

Ineke Wiertz iwiertz@prisma-scholen.nl Intern begeleider  CD1621
Giel De Troije gdetroije@prisma-scholen.nl Directeur  CD1619
Carolien Euser ICT-er  CD1603
Carolina Simpelaar-de Jonge ZON-taken coördinator  

 

Mirjam Chamuleau Leerkracht plusklas  CD1614