Emailadressen van het personeel

Carolien Euser-Heesemans ceuser@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 1-2a

ICT-er

 

CD1603
Jolanda Kodde- Rosendahl jkodde@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 1-2a CD1604

 

Yannick van de Woestijne  yvandewoestijne@prisma-scholen.nl Leerkracht in opleiding groep 5  

 

 

Hildegard Tawfik-Van Leen htawfik@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 1-2b  

CD1601

 

 

Malou Meijboom mmeijboom@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 1-2c  

 

 

Ulrike Schreuder-Arts uschreuder@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 1-2c  CD1605
Marion Schaay mschaay@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 3  CD1612
Sigrid Jense sjense@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 3  CD1611
Mirjam Chamuleau mchamuleau@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 4  CD1614
Vivian Clement vclement@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 5  CD1609
Joyce Van van Queckelberghe jvanquekelberghe@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 6/7B  CD1615
Ellen De Witte-Machielse edewitte@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 6/7A  

 

Carolina Simpelaar-de Jonge csimpelaar@prisma-scholen.nl Leerkracht plusklas

ZON-taken coördinator

 

 

Linda Bleijenbergh-van Oppen lbleijenbergh@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 6/7A  CD1616
Harold Vermeulen hvermeulen@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 8  

 

Luc Van den Hemel lvandenhemel@prisma-scholen.nl Leerkracht groep 8 Foto gezicht Luc

 

Ineke Wiertz iwiertz@prisma-scholen.nl Intern begeleider  CD1621
Giel De Troije gdetroije@prisma-scholen.nl Directeur  CD1619